Notaris Erik Dicou

Erik Dicou is sinds 1993 notaris in Breda en doceert daarnaast aan de notariële beroepsopleiding. Hij is expert op het gebied van familierecht, onroerend goed, ondernemingsrecht en fiscaliteit. Ook voor erfbelasting (successierecht) en estate planning ben je bij Erik Dicou aan het juiste adres.

Heb je vragen? Bel 076-5223577, e-mail naar info@dicou.nl of loop zonder afspraak binnen. Klik hier voor onze openingstijden.

 

Medewerkers

Erik Dicou Erik Dicou
Notaris/fiscalist
erik@dicou.nl
Wilma Dicou Wilma Dicou
Notarieel medewerkster
wilma@dicou.nl
Everly Flippo Everly Flippo
Notarieel medewerkster
everly@dicou.nl
Diana Hoogedeure-Everse Diana Hoogedeure-Everse
Notarieel medewerkster
diana@dicou.nl
Mariėtte Krols-Geerts Mariėtte Krols-Geerts
Notarieel medewerkster
mariette@dicou.nl
Yasmina Makioui-Makhout Yasmina Makioui-Makhout
Notarieel medewerkster
yasmina@dicou.nl
Susanne Verschuuren Susanne Verschuuren
Notarieel medewerkster
susanne@dicou.nl
Nieuwe Heilaarstraat 1 Telefoon (076) 522 35 77 info@dicou.nl Twitter
4813 AR Breda Telefax (076) 522 09 83 www.dicou.nl